Застосування Фільтруму для очищення організму

Застосування Фільтруму для очищення організму

Кишечник не завжди працює нормально. Віруси, неконтрольований прийом ліків, неякісні продукти порушують його роботу. В організмі накопичуються токсини і шкідливі речовини. Для їх виведення рекомендовано використовувати препарати з проносним дією. Повне очищення кишечника необхідно перед проведенням медичних обстежень і хірургічних операцій.

Рекомендується використання спеціальних лікарських препаратів. Випускаються у вигляді таблеток, порошків, розчинів і поділяються за ступенем і способами впливу на різні групи.

Різновиди абсорбентів

Одна з основних категорій – абсорбенти. Активоване вугілля – коштує недорого і поширений повсюдно. У застосуванні не дуже зручний. Фільтрум – гідний конкурент, який володіє високою сорбіруючої активністю. Підрозділяється на кілька різновидів із загальними принципами дії, але різними областями лікування.

Фільтрум-сті

 

Природний препарат нового покоління, не всмоктується і повністю виводиться з кишечника протягом доби. Фільтрум видаляє з організму продукти життєдіяльності хвороботворних мікробів. Не викликає дисбактеріозу.

Незамінний в лікуванні гнійних інфекцій. Використання марлевих пов’язок з таблеткою фільтруму, подрібненої в порошок, сприяє швидкому знезараження і загоєнню ран.

Лактофільтрум

Рослинний ентеросорбент. Містить корисна речовина лактулозу – пребіотик природного походження, який посилює діяльність корисної мікрофлори в кишечнику. Міститься в ньому сорбент зв’язує токсини, а входить до складу пребіотик створює сприятливі умови для розвитку корисних бактерій. Проведені дослідження у жінок показали, що після застосування засобу протягом чотирьох тижнів у 75% з них шкіра набула втрачений раніше здоровий вигляд.

Фільтрум-Сафарі

Дитячий аналог фільтруму. Препарат містить міристинова і лауринову кислоти з бактерицидною дією, що знижує розвиток дріжджових грибів і патогенної мікрофлори. Використовується для придушення життєдіяльності хвороботворних мікроорганізмів. Швидко усуває симптоми кишкової інфекції, здатний позитивно впливати на процеси травлення. Призначається для лікування діареї мандрівника», гострих захворювань кишечника, викликаних бактеріями, при ГРЗ і отруєннях. Володіє приємним смаком, випускається у вигляді жувальних пастилок із зображенням тварин. Діти сприймають Фільтрум-сафарі по вигляду і по смаку як цукерку, з’їдають без умовлянь і примх.

Лікарська дія

Завдяки своїй здатності швидко виводити токсини засіб отримав широке застосування при лікуванні ниркової та печінкової недостатності, відрижці, переїдання, порушення стільця. Його призначають при проявах харчової і лікарської алергії, зниженні апетиту і синдромі похмілля.

При отруєнні

Інтоксикація для організму дуже небезпечна. Токсин – отрути біологічного походження. Потрапляючи в органи, чинить пригнічувальну дію на людини, позначаючись на його самопочутті, емоційному і фізичному стані. Підвищується температура, з’являється ломота суглобів і головний біль. Речовини інтоксикації порушують роботу нервової системи, надниркових залоз. Печінка виконує основну функцію переробки і виведення токсинів.

Не можна нехтувати правилами гігієни. Вживання в їжу продуктів, що швидко псуються, немиті руки, фрукти і овочі стають причиною проникнення в організм шкідливих мікроорганізмів і викликають отруєння.

Існують різні види і ступені отруєння. Важкі стани супроводжуються гострою нирковою недостатністю, зневоднення, розвитком анемії, зміною складу крові і навіть станом коми. У кожному разі організму необхідно надати своєчасну допомогу. прийом води у великій кількості викликає блювоту. Шлунок очиститься. 2-3 таблетки сорбенту 3-4 рази в день полегшать загальний стан.

Фільтрум – сучасний препарат для очищення організму. Спектр застосування різний. За рекомендацією лікаря може призначатися при будь-яких видах інтоксикації та отруєння. Його мета – знизити рівень холестерину, вивести алкоголь, токсини. Компоненти препарату лікують дизентерію та сальмонельоз. Для підтримки рівня води пити 2,5-3 літра в день. Курс 3-5 днів. При хронічній інтоксикації препарат п’ють курсом протягом 2-3 тижнів.

У вагітних

Фільтрум допомагає вагітним при запорах, нормалізує роботу кишечника. Достовірні відомості про те, як засіб впливає на стан майбутньої мами і розвиток плоду, відсутні. В обмінних процесах препарат не бере участь, кров не надходить. Але сорбенти знижують рівень токсинів і неминуче скорочують концентрацію поживних речовин. Виникає дефіцит кальцію і авітаміноз. Лікарі рекомендують додатково приймати комплекс вітамінів мікроелементів.

В якості профілактики вагітним використовувати препарат небажано. У разі гострої необхідності прийом лікарського засобу призначається тільки лікарем, який визначить дорослу дозу. При використанні спільно з вітамінами для вагітних сорбент приймають за годину до або після їх прийому.

У дітей

Головна причина отруєння у дітей – «хвороба брудних рук». Діти, частіше новонароджені, важко переносять прояви отруєння. Порушується робота ШЛУНКОВО-кишкового тракту, знижується маса тіла. Малюки швидко втрачають рідину, настає зневоднення.

Токсичний синдром пригнічує фізичні рефлекси, прискорюється серцебиття, шкірні покриви набувають блідий колір, можлива поява червоних плям, виникає алергія. Падає тиск, порушується нервова система, страждають нирки і печінка.

В таких випадках дитині необхідно терміново викликати швидку допомогу. Лікар вирішить, протягом якого часу дитині можна давати їжу. Дітям важливо отримувати багато рідини. По 1-2 чайні ложки з інтервалом 15 хвилин. Допускається чергування зі слабким чаєм.

Застосування фільтрум-сті в дитячому віці практично нешкідливий. Для дітей віком року разова доза становить 0,5 таблетки, у дітей від року до дванадцяти років – 1-2 таблетки.

При алкогольній інтоксикації

Фільтрум можна застосовувати до прийняття алкоголю і після, при прояві симптомів похмілля. Для профілактики алкогольної інтоксикації достатньо прийняти 2 таблетки за півгодини до свята і 2 після його завершення. Через 3-5 годин рекомендується звільнити кишечник природним шляхом, щоб уникнути повторного всмоктування токсинів у тканини.

Як лікувати похмілля? Для полегшення стану чоловікам необхідно випити 5-6 таблеток одночасно, жінкам достатньо 3-4 таблеток. Не можна лікувати похмільний синдром різними лікарськими засобами. Для більшого ефекту їх рекомендовано приймати роздільно. Потрібно дочекатися дефекації, потім прийняти фільтрум. Інші ліки прийняти через 45-60 хвилин.

Від прищів

Прищ – запальне захворювання шкіри. Поява прищів на обличчі стає наслідком порушення внутрішніх процесів. Лактофільтрум допомагає очистити організм від шлаків, нормалізувати його роботу. При дотриманні правил гігієни, прийнятті вітамінних комплексів і дотримання спеціальної дієти прищі будуть переможені.

Для зниження ваги

Сорбенти здатні спалювати жирові відкладення, але підходять як додаткові кошти під час дієти. Комплексний прийом прибере пару кілограмів набагато легше, схуднення прийде швидше. Для скидання 1-2 кг достатньо протягом двох тижнів приймати по 3 таблетки 4 рази на день.

Не рекомендується використання сорбенту з метою схуднення при наявності гастриту, цукрового діабету, запорів.

 

Побічні ефекти і протипоказання

Застосування сорбентів довше терміну, призначеного лікарем, призводить до порушення всмоктування у шлунково-кишковому тракті. У виняткових випадках застосування препарату супроводжується запором і алергічною реакцією. Разом з продуктами отруєння організму вимиваються вітаміни і кальцій. Для нейтралізації процесу лікарі призначають прийом вітамінів.

Інформації про передозування немає. Протипоказання до застосування – непрохідність кишкових шляхів, індивідуальна непереносимість, внутрішні кровотечі.

Переваги

Фільтрум для чищення організму – універсальне сорбентное засіб. Протягом останніх п’яти років став одним з кращих в своїй категорії. Препарату властиві безпека, надійність, швидке реагування. У препарату менше побічних явищ і протипоказань у порівнянні з іншими. Володіє оптимальним співвідношенням ціни і якості. Кожна таблетка має спресовану форму, проковтують цілком і не залишає чорних розлучень, як це буває з активованим вугіллям.

Єдиний недолік – неприємний смак. Позитивні відгуки людей свідчать: фільтрум відмінно справляється з покладеними на нього завданнями і гідний зайняти місце по праву в кожній домашній аптечці.