Крапельниці для очищення організму від токсинів

Крапельниці для очищення організму від токсинів

В організмі людини періодично йде накопичення шкідливих речовин, шлаків і токсинів, залишки обмінних процесів. Сьогодні пропонується безліч варіантів лікувального очищення. Медики сходяться на думці, що найкращим способом для чищення організму залишається крапельниця. Йде прямий вплив на плазму крові.

Крапельниця – це ефективний метод очищення крові, печінці при збереженні нормальної роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту без наслідків. Очищення допомагає усунути результат вживання алкоголю (отруєння) та потрапляння важких хімічних сполук.

Коли потрібно крапельний метод лікування?

Сутність роботи кровоносної системи полягає в транспортуванні кисню, вуглекислого газу і поживних речовин з організму. Склад крові можуть змінити токсини.

Чистка крові краплинним методом застосовується найчастіше у випадках алкогольного отруєння. Щоправда, лікарі не радять зловживати цим лікуванням, оскільки імунна система перестане боротися власними силами.

Виявлення проблем в організмі

Діагностувати наявні проблеми та уточнити діагноз зможе тільки лікар. Рекомендується звернення в клініку для призначення лікування.

Діагностика стану організму виявляє наявність:

 • Високого рівня холестерину: ризик інфаркту, інсульту.
 • Високий вміст сечової кислоти – наслідок виникнення подагри і подальший розвиток.
 • Отруєння значною кількістю алкоголю, хімікатами.
 • Імунна система не справляється з поставленими завданнями, починаючи знищувати власні клітки.

Лікування крапельницями

Для виведення токсинів з організму здійснюється введення розчину внутрішньовенно. Додатково використовують глюкозу, як основу. Процедура проводиться в лікарні.

Застосовуються для повномасштабної процедури очищення:

 • Фізичний розчин.
 • Антидепресанти, подавители рецепторів.
 • Засіб проти блювоти і судом.
 • Заспокійливі ліки, снодійне.
 • Речовини, що містять в основі Ca, K, Mg.
 • Засоби для нормалізації кровотоку.

Більшість коштів допомагає впоратися зі станом важкого сп’яніння, запобіганням інтоксикації і порушенням роботи органів.

Очисна функція крапельниці сприяє:

 • Врегулювання балансу води та солі;
 • Підвищенню працездатності відділів мозку;
 • Нормалізації стабільної роботи м’яза серця;
 • Відновлення ЦНС;
 • Позбавлення від токсинів.

Проведення процедур

Крапельниця для очищення організму призначається для виведення шкідливих речовин (шлаки, токсини), сприяє прискореному відновленню хворого. Процедура проводиться в стаціонарі, оскільки лікування в домашніх умовах має високу ступінь ризику.

Можна ставити крапельницю будинку, якщо людина знайома з проведенням процедури самостійно. Буде потрібно наявність препаратів, венозного джгута і краплинної системи.

Краще, звичайно довіритися лікарям, які правильно визначать якими медикаментозними засобами очистити кров.

Здійснюється процедура внутрішньовенно – розчин моментально поширюється по організму.

Переваги і недоліки

Методика використання крапельниці володіє рядом позитивних якостей:

 • Поширення розчину через відень здійснюється швидко.
 • Прискорене регулювання водно-сольового балансу крові (важливо правильне поєднання препаратів).
 • Очищення всього організму за короткий термін від хімікатів, продуктів обміну речовин.
 • Підвищення тонусу.
 • Стабілізація ШКТ, роботи серця і судин.

Присутні негативні сторони:

 • Утворення гематом у місці введення голки.
 • Виникнення тромбофлебіту (запалення вен).
 • Поява некрозу (порушення установки крапельниці).
 • Алергічні реакції.

Очищення організму

Крапельниці розрізняють за складом препаратів, виконуваних функцій. Для очищення вибирається спосіб, призначений лікарем в клініці. Обов’язково вказуються показання до застосування та протипоказання.

Розріджує склад

Алкогольний напій у великій концентрації викликає у людей сильну інтоксикацію. Очищення проводиться засобами, що знижують кількість спирту в крові. Відбувається розрідження за рахунок використання фізичної розчину NaCl (компенсує недолік рідини) і 5% (10%) суміші солі і глюкози.

Утворення підвищеної кількості сечі швидше допоможе очистити організм від токсинів.

Стабілізація балансу

Метаболіти, які не пройшли окислення, сприяють виникненню проблем з працездатністю систем органів. В крапельниці розчин додають гідрокарбонат Натрію (4%), що нейтралізує кислоти до стану H2O і безпечних солей. Лікарі періодично проводять заміри рівня pH крові.

Обстеження може виявити протипоказання: високу концентрацію лугів, низький рівень Cl і Ca.

Для відновлення електролітичної функції додатково призначають препарати на основі кристалоїдів, глюкози (10%) з додаванням інсуліну, магнезії, панангина.

Захист, відновлення печінки

Очистити кров від шкідливих речовин допомагає призначення крапельниці на основі препаратів (від блювотних позивів), фізичного розчину і ряду популярних ліків для печінки.

Заборонено використання крапельниці дітям до 12 років, людям чутливим до ряду компонентів препарату.

У рідкісних випадках проявляється кропив’янка, дискомфорт в області живота.

Крапельниці при алкогольному та наркотичному сп’янінні

Від алкоголю в крові позбавлять крапельниці, що містять у складі: глюкозний і фізичний розчин, протисудомні препарати, антидепресант, протиалергічні засоби.

 

Лікування вдома часто здійснює приватна клініка або люди використовують народний метод, що характеризується небезпечними наслідками. Очистити кров краще в лікарні, де проводиться постійний моніторинг стану пацієнта.

Наркотичний ефект забирається препаратами на основі засобів сечогінного характеру. Нирки швидше виведуть небезпечні речовини. Прокапати необхідно складу з додаванням K, NaCl, глюкози.

Препарати для крапельниць

Кожен тип препаратів володіє певним складом і застосуванням щодо конкретного випадку.
11

Детоксикація

Дані препарати чистять кров від метаболітів етанолу і утворилися сполук токсинів.

Знімається інтоксикація поетапно:

 • Активоване вугілля;
 • Промивання шлунка;
 • Введення препаратів крапельним методом.

Для досягнення швидкого результату лікарі вводять препарат B6 в м’яз. Поєднання води, фенаміну, коразолу та нікотинової кислоти також прискорює процес. Або заміщають друге і третє засіб на інсулін і аскорбінову кислоту, глюкозу – 40%. Відновлюється баланс кислот в організмі.

Опіоїдні блокатори

Очистити кров від наркотичних речовин зможуть сечогінні препарати (засоби манітол, фуросемід). Зберігають електроліти в крові K, NaCl, глюкоза. Властивості препаратів дозволяють придушувати стан радості від випитого спиртного.

 

Вітамінні засоби

В розчини з глюкози 5% (10%) та NaCl додають вітаміни: PP (нікотинова кислота), E, C (аскорбінова кислота), B2 (рибофлавін), В6 (піридоксин), B1 (тіамін, аневрин). Отриманий розчин застосовують при алкогольній інтоксикації.

Інші способи чищення організму

Сучасна медицина володіє інноваціями в області очищення організму від небезпечних, шкідливих речовин. Результативність досягається шляхом впливу спеціальних приладів.

Плазмаферез

Безпечне і ефективне очищення має протипоказання:

 • Дихальні захворювання: астма, бронхіт.
 • Кровоносна система: високий АТ, мала чисельність сполук білка, недокрів’я.
 • Шкіра: серйозні і великі поразки.

Здійснюється процедура за 1 годину: проводиться забір крові для отримання плазми. Очистивши від токсинів, повертають назад. Так необхідно повторити 5 раз.

Гемосорбція

Переважно медики використовують адсорбенти, що володіють функцією фільтрів. Сутність процесу полягає в проведенні процедури поза організму. За добу процедура повторюється 5 разів.

Опромінення ультрафіолетом

Ефективний метод для людей з проблемами серцево-судинної системи. Не можна проводити процедуру опромінення вагітним жінкам, хворим на тяжку форму авітамінозу та синдрому порфіру.

Лазерна терапія

Почистити кров лазером можна за 6-10 сеансів по 40-60 хв. Лазер очищає організм від токсинів, надаючи відновлюючий ефект на внутрішні органи. Показаннями до процедури стають проблеми онкологічного характеру, підвищений АТ, ускладнення інфекційних захворювань.

З розвитком науки і медицини на ринку фармацевтики з’являється значна різноманітність препаратів для проведення лікувальної терапії. При цьому крапельниця зберігає колишні позиції в методах очищення крові. Обов’язкова консультація у лікаря, в профілактичних цілях не застосовувати.